۳۰ کشوری که با خرید خانه، به شما پاسپورت جدید می‌دهند

به دنبال تغییراتی که در سال 2012 در خصوص فروش املاک و مستغلات در قوانین ترکیه بوجود آمد سرانجام قانون اعطای اجازه اقامت به خارجیانی که در ترکیه اموال غیر منقول (شامل املاک و مستغلات) خریداری میکنند نیز به تصویب رسید و در تاریخ 11 آوریل 2013 در روزنامه رسمی منتشر و برای اجرا به سازمان های مربوطه ابلاغ گردید.

مقطع دکترا در کشور سوئیس به مانند دیگر کشورها اجازه کار به افراد متقاضی داده می شود که در حدود 30 ساعت در هفته می باشد و میانگین حقوق دربافتی در حدود eight تا 10 یورو در هر ساعت می باشد که که مجموع در آمد های حاصله از کار دانشجویی میتواند براحتی هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال پوشش دهد.

سید جواد قوام شهیدی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ایرانیانی که اقدام به خرید ملک در گرجستان می کنند، ابتدا اقامت (روادید) یکساله به آنها اعطا می شود اما این به معنای تضمین اقامت این افراد در سال های بعد نیست مگر آنکه فرد کار مولد و مشخصی در گرجستان داشته باشد و بتواند ثابت کند که می تواند یک شهروند مفید و مولد برای این کشور باشد.

برای بسته‌بندی وسایل ما که شامل لباس‌، کفش، ظروف آشپزخانه، وسایل تزئینی سی دی و کتاب، پلوپز، تستر، ساندیچ ساز، مخلوط کن و یک سری خورده ریزهای دیگر خانه بود خود ریکی و دو نفر دیگر به خانه ما آمدند و در دو مرحله که جمعاً 9 ساعت طول کشید وسایل رو بسته بندی کردن.

اشكال يا مزيت استراليا اين است كه كشورجديدي است و اروپايي ها در200 سال اخير در اين كشورسكني گزيده اند.تعداد زيادي ازمهاجرين اصلي استراليا كارگران تبعيدي بودند،مسئله مذكور منجر به اتهامات اجتناب ناپذيري شده است كه به موجب آن تصور مي گردد تا استراليا كشوري دور افتاده از مسائل فرهنگي است که اين اتهامات تا اندازه اي غيرمنصفانه است.

در تمام روش های فوق در بهترین حالت موفق به اخذ اقامت دائم گرجستان خواهید شد، چنانچه six سال این اقامت تمدید گردد و 3 سال از six سال شما در گرجستان بوده باشید و برای جلسه مصاحبه به زبان گرجی ،تاریخ گرجستان ، جغرافیای گرجستان، اداب و رسوم گرجستان آشنایی داشته باشید و هیچگونه سابقه ای علی الخصوص سابقه مالیاتی و یا کیفری در هیچ کجای دنیا نداشته باشید و 2 گرجی که که باید افراد شناخته شده باشند شما را ضمانت کنند ، شما میتوانید پاسپورت گرجستان را اخذ کنید.

به گزارش گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا، گشتاسب چراغیان متولد 1366 در اهواز است و از 9 سالگی به همراه خانواده در اصفهان ساکن شد. وی علاقه زیادی به والیبال دارد و سال‌ها در لیگ نونهالان، نوجوانان و جوانان در قالب تیم‌های فولاد سپاهان و ذوب آهن اصفهان در مسابقات شرکت می‌کرد.

بسیاری از اشخاص ممکن است تحت شرایطی با یک تبعه خارجه اعم از زوج و زوجه ازدواج کنند ، شرایطی (شرایط ماهوی) که دولت متبوع آنها مقرر می دارد برای ازدواج لازم الاجراست البته شرایط مقدماتی و تشریفات آنها که تحت عنوان شرایط صوری نامگذاری شد، می تواند مطابق شرایط همان دولت اقامتگاه آنها باشد.

دوست گرامی برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید علاوه بر آن برای تحصیل می توانید در کشورهای محدودی که شرایط سنی ندارند اقدام داشته باشید که برای این امر باید شرایط شما توسط کارشناسان کاملا بررسی گردد که می توانید با دفاتر mie برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایید.

Title Loaded From File

Advertisements